Asie 1. pol. 20. stol. - Budha

Kámen, výška 10 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Asie 1. pol. 20. stol.
27734. Budha
Dražba ukončena:13.02.2019 18:52:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč