MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Kresba, 111x39 cm, rám, zaskleno.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Asie 20. století
3451. Tygr
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 200 Kč
limit (26.11.2015 21:43:33)
983
1 200 Kč
946
1 100 Kč
limit (26.11.2015 12:46:13)
983
1 000 Kč
283
900 Kč
limit (26.11.2015 12:46:07)
983
800 Kč
283
700 Kč
limit (26.11.2015 12:45:59)
983
600 Kč
283
500 Kč
983