MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Kost, výška 5 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Asie 20. století
52093. Párové asijské sošky
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 400 Kč
limit (22.10.2020 16:05:28)
1749
1 300 Kč
3331
1 200 Kč
limit (22.10.2020 12:19:07)
1749
1 100 Kč
limit (21.10.2020 13:52:03)
1749
1 000 Kč
limit (21.10.2020 13:52:02)
3331
900 Kč
limit (21.10.2020 13:51:29)
3331
800 Kč
1749
700 Kč
limit (14.10.2020 20:29:28)
3331
600 Kč
6416
500 Kč
2121