Asie 20. století

52093. Párové asijské sošky

popis: Kost, výška 5 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč