Asie 20. století

49784. Párové reliéfy

popis: Dřevo zlacené a malované, rozměr 20x44 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 17 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen