Asie 20. století - Párové reliéfy

Dřevo zlacené a malované, rozměry 24x27 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Asie 20. století
49785. Párové reliéfy
Dražba ukončena:07.10.2020 19:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.10.2020 18:28:29 230