Asie 20. století

49785. Párové reliéfy

popis: Dřevo zlacené a malované, rozměry 24x27 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 16 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen