Asie 20. století

49779. Poutník

popis: Kost, výška 6 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 18 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 08.09.2020 20:54:10 3037