Asie, 20. století

52352. Samuraj

popis: Dřevořez, 19x12 cm. Signováno. Volný list.

dražba ukončena: 11.11.2020 21:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 26.10.2020 17:48:16 766
500 Kč 25.10.2020 7:36:12 2803