Čína 1952

52274. Soubor 2 čínských dřevořezů

popis: Dřevořezy, oba 31x21 cm. Signovány. Volné listy.

Pozn.: Listy mírně poškozeny.

zbývá: 21 dnů, 7 hodin

konec dražby: 11.11.2020 20:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč