Auguste Denis Raffet - Reddition de la Citadele D'Anvers

Litografie, 24x40 cm. Z cyklu Vendéeské války. Signováno vpravo dole Raffet. Pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

Auguste Denis Raffet
28567. Reddition de la Citadele D'Anvers
Dražba ukončena:14.03.2019 20:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 10.03.2019 21:17:41 4404