Augustin Josef Ekart

305446. Pohled do lesa

popis: Olej na kartonu, 36x48 cm. Signováno vpravo dole Aug. Ekart. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narozen 25.1. 1879
Učil se na akademii ve Vídni. Soukromě studoval u Antonína Slavíčka.
Maloval obrazy z Prahy, Čech a Slovenska, ale i z oblasti Dalmácie a Holandska.

dražba ukončena: 03.07.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo