autor neznámý

715. Abstrakce - stonky květin

popis: Akvarel ?, 40x26 cm, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole.

Pozn.: plátěná lepenka na okraji místy otrhána.

dražba ukončena: 26.11.2013 0:51:35

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 26.11.2013 0:51:35 210