Olej na kartonu. 67x50 cm. Signováno vlevo dole A.V. Procházka. Rám, sklo.
Stav: Rám poškozen.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč.