A.Yartania

306388. Tramvaje

popis: Olej na plátně, 40x30 cm. Signováno vpravo dole A. Yartania 1960. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 18.10.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 18.10.2020 13:55:37 683