B. Virt - Praha-Stromovka-jezero

Olej na plátně, 56x66 cm, signováno vpravo dole B. Virt 1929, rám.

1782. Praha-Stromovka-jezero
Dražba ukončena:28.01.2015 19:55:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč