B. Virt

1782. Praha-Stromovka-jezero

popis: Olej na plátně, 56x66 cm, signováno vpravo dole B. Virt 1929, rám.

dražba ukončena: 28.01.2015 19:55:47

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč