B. Hanuš, F.X. Harlas - Konvolut 3 prací: Na Karlově mostě, Zlatá ulička a Cesta mezi stromy

Akvarely, 2x 5x4 cm 1x 20x12 cm. Všechny signovány. 2. rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozen.

B. Hanuš, F.X. Harlas
308766. Konvolut 3 prací: Na Karlově mostě, Zlatá ulička a Cesta mezi stromy
Dražba ukončena:29.05.2021 20:01:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.05.2021 19:56:22 6147