B. Horník - Košíkář

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole B. Horník, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

8980. Košíkář
Dražba ukončena:30.03.2017 20:35:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč