B. Kraus - Dívky na louce

Olej na kartonu, 43x35 cm. Signováno vpravo dole B. Kraus. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

33657. Dívky na louce
Dražba ukončena:26.06.2019 18:57:21
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč