B. Kraus - Dvě dívky na dece

Olej na kartonu, 43x35 cm. Signováno vlevo dole B. Kraus 20. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

305478. Dvě dívky na dece
Dražba ukončena:06.07.2020 20:33:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč