B. Šourek - Horská tůň

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole B. Šourek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

B. Šourek
32270. Horská tůň
Dražba ukončena:29.05.2019 18:34:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč