B. Vala - Panorama

Olej na sololitu, 36x70 cm. Signováno vpravo dole B. Vala. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

B. Vala
308831. Panorama
Dražba ukončena:03.06.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.06.2021 3:15:54 8505
500 Kč 29.05.2021 20:42:21 3830