B. Vala - Snopy

Olej na plátně, 51x67 cm. Signováno vpravo dole B. Vala 47. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

B. Vala
308917. Snopy
Dražba ukončena:10.06.2021 20:06:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč