Balaš - Pohled na vesnici

Kombinovaná technika, 43x68 cm, signováno vpravo dole Balaš 34, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1904 - 1997
Narodil se v Žatci. Studoval architekturu na ČVUT, poté u prof. Hofbauera na pražské UMPRUM, současně studoval i kreslení na technice a na FF v Praze. Působil jako profesor na Státní grafické škole v Praze. Náměty jeho obrazů byly krajina, ale i předměstské zahrádky, vagónové kolonie, poutě a maringotky.

9870. Pohled na vesnici
Dražba ukončena:26.04.2017 19:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč