Balaš - Zimní ulice

Olej na kartonu, 31x41 cm. Signováno vlevo dole Z. Balaš. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1997
Narodil se v Žatci. Studoval architekturu na ČVUT, poté u prof. Hofbauera na pražské UMPRUM, současně studoval i kreslení na technice a na FF v Praze. Působil jako profesor na Státní grafické škole v Praze. Náměty jeho obrazů byly krajina, ale i předměstské zahrádky, vagónové kolonie, poutě a maringotky.

17132. Zimní ulice
Dražba ukončena:28.03.2018 18:18:42
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč