Banksy - Monkeys

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

Litoofset, 29x38 cm. Signováno vpravo dole v tisku Banksy. Limitovaná edice 21/300. Slepotiskové razítko vydavatele díla Arts Edition Impression Certified M. Ruční papír. Rám, sklo.

Pozn.: Nově rámováno.

o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.

Banksy
52199. Monkeys
Dražba ukončena:11.11.2020 19:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč