Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.
Litoofset, 29x38 cm. Signováno vpravo dole v tisku Banksy. Limitovaná edice 21/300. Slepotiskové razítko vydavatele díla Arts Edition Impression Certified M. Ruční papír. Rám, sklo.
Pozn.: Nově rámováno.
o autorovi: Pseudonym anglického street-artového umělce.