Banksy

52199. Monkeys

popis: Litoofset, 29x38 cm. Signováno vpravo dole v tisku Banksy. Limitovaná edice 21/300. Slepotiskové razítko vydavatele díla Arts Edition Impression Certified M. Ruční papír. Rám, sklo.

Pozn.: Nově rámováno.

pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 11.11.2020 19:05:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč