Vícevrstvý sprej, 38x50 cm. Signováno vpravo dole Not Banksy. Rámováno, zaskleno.
Pozn.: Nově rámováno, muzeální sklo. Ruční papír. Na zadní straně přiložen originální certifikát díla, slepotiskové razítko a evidenční číslo díla.
o autorovi: Práce signované Not Banksy patří dvěma britským umělcům s původním názvem STOT21stCplanB. Edice Not Banksy (poněkud upravené figurky zvířat, určené původně pro dětské pokoje) byly vydávány pouze 2 roky (2007-2008), pak bylo rozhodnuto o jejich ukončení. Po deseti letech byla vydána pamětní edice Not Not Banksy.