Barbora Rožičová - Víno je láska II.

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno dole uprostřed B. Rožičová 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1993

Barbora Rožičová
63432. Víno je láska II.
Dražba ukončena:25.08.2021 20:10:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč