Barbora Rožičová

63432. Víno je láska II.

popis: Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno dole uprostřed B. Rožičová 2021. Nerámováno.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:10:20

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč