Barsy Adolf - Dívka v bílých šatech

Olej na plátně, 118x69 cm. Signováno vpravo dole Barsy Adolf 1906. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Barsy Adolf
51701. Dívka v bílých šatech
Dražba ukončena:28.10.2020 21:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč