Barsy Adolf

51701. Dívka v bílých šatech

popis: Olej na plátně, 118x69 cm. Signováno vpravo dole Barsy Adolf 1906. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:09:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč