Bartolomeo Pinelli (1781-1835) - Il Carnevale di Roma

Lept, 29x43 cm. Signováno vlevo dole Bart. Pinelli.

Pozn.: Poškozeno.

Bartolomeo Pinelli (1781-1835)
18935. Il Carnevale di Roma
Dražba ukončena:16.05.2018 18:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč