Bartoš - Dům

Akryl na plátně. 145x110 cm. Signováno vzadu Bartoš. Nerámováno.

Bartoš
40172. Dům
Dražba ukončena:30.01.2020 22:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč