Bauer - Prosluněné hory

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Bauer. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Bauer
306761. Prosluněné hory
Dražba ukončena:01.12.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 01.12.2020 18:30:56 6965