Bauscher Weiden-Bauhaus

52103. Čajová konvice

popis: Porcelán, celková výška cca 12 cm. Značeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč