Bauscher Weiden-Bauhaus - Čajová konvice

Porcelán, celková výška cca 12 cm. Značeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

Bauscher Weiden-Bauhaus
52103. Čajová konvice
Dražba ukončena:22.10.2020 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč