Bayer - Večírek

Akvarel, 53x40 cm, signováno vpravo dole Bayer 1958, rám, zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

17551. Večírek
Dražba ukončena:29.03.2018 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 29.03.2018 20:23:50 3676
500 Kč 23.03.2018 12:01:49 3780