Bechyně - Váza

Keramika, výška 27 cm. Neznačeno.

Pozn.: U hrdla mírně poškozeno. Vespod místy poškozeno.

Bechyně
64471. Váza
Dražba ukončena:16.09.2021 21:12:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 16.09.2021 21:07:40 5581