Bechyně

64471. Váza

popis: Keramika, výška 27 cm. Neznačeno.

Pozn.: U hrdla mírně poškozeno. Vespod místy poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:12:40

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 16.09.2021 21:07:40 5581