Bedřich Černý - Odpolední čaj v zahradě

Olej na překližce, 44x55 cm. Signováno vpravo dole Bedřich Černý 1945. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889-1967
Vystudoval pražskou UMPRUM u prof. Maška a speciální školu prof. Pirnera na AVU. Věnoval se hlavně akvarelovým malbám, zobrazoval zejména motivy ze Staré Prahy a vnitřky chrámů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

20150. Odpolední čaj v zahradě
Dražba ukončena:30.05.2018 18:35:17
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč