Olej na plátně, 53x36 cm. Signováno vpravo dole B. Hoffstädter. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. V nedávné době ošetřeno lakovou vrstvou s vysokým podílem oleje. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 90.000 Kč