Bedřich Mudroch - Kytice ve váze

Tempera. 45x35 cm. Signováno vpravo dole B. Mudroch 1948. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

302360. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.11.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 26.11.2019 16:50:59 1091