Bedřich Mudroch

302360. Kytice ve váze

popis: Tempera. 45x35 cm. Signováno vpravo dole B. Mudroch 1948. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

dražba ukončena: 26.11.2019 20:10:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 26.11.2019 16:50:59 1091