Bedřich Mudroch

12159. U kostelíka

popis: Olej na kartonu, 30x42 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Vzadu autorské razítko. Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:42:36

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč