Bedřich Mudroch - Zátiší s květinou a ovocem

Olej na kartonu, 50x35 cm, signováno vlevo dole Mudroch 62, rám.

o autorovi: 1898-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč

11892. Zátiší s květinou a ovocem
Dražba ukončena:29.06.2017 18:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč