Bedřich Sokiranský - Ruská trojka

Olej na kartonu, 19x23 cm. Signováno vlevo dole B. Sokiranský. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř, profesor v Ostravě – Mariánských Horách, majitel ateliérů na malování kopií starých holandských mistrů, žánrových scén, zátiší a dekorativní malby.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

67029. Ruská trojka
Dražba ukončena:10.10.2021 20:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč