Bělá, Julius Dressler - Váza

Keramika, výška 32 cm. Značeno Austria.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Bělá, Julius Dressler
30137. Váza
Dražba ukončena:10.04.2019 18:27:48
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 900 Kč