Beran

301258. V horách

popis: Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Beran. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 06.10.2019 20:07:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (28.09.2019 7:00:26) 4830