Bernstein - Jižanské město

Olej na sololitu, 50x83 cm. Signováno vpravo dole Bernstein 97. Rámováno.

Bernstein
305875. Jižanské město
Dražba ukončena:18.08.2020 20:01:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč