Bernstein

305875. Jižanské město

popis: Olej na sololitu, 50x83 cm. Signováno vpravo dole Bernstein 97. Rámováno.

dražba ukončena: 18.08.2020 20:01:08

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč