1. Z pomníku Jana Husa - Dřevořez, 13x8 cm, signováno vpravo dole F. Bílek
2. Žena s květinami - Litografie, 11x9 cm, signováno dole uprostřed Komárek
3. Ryba - Litografie, 12x22 cm, signováno vpravo dole L. Jiřincová
Všechny rámovány, paspartovány, zaskleny.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.