Bílek, Komárek, Jiřincová - Soubor 3 grafických listů

1. Z pomníku Jana Husa - Dřevořez, 13x8 cm, signováno vpravo dole F. Bílek
2. Žena s květinami - Litografie, 11x9 cm, signováno dole uprostřed Komárek
3. Ryba - Litografie, 12x22 cm, signováno vpravo dole L. Jiřincová

Všechny rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Bílek, Komárek, Jiřincová
10921. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:01.06.2017 22:05:26
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč