Blanka Kadečková - Šustová - Bílé štíty

Olej na plátně, 50x39 cm, signováno vpravo dole Kadečková 84, rám.

Pozn.: Vzadu autorský přípis.

o autorovi: 1945
Narodila se v Praze. Středoškolská profesorka výtvarné výchovy, malířka, ilustrátorka.

12739. Bílé štíty
Dražba ukončena:21.09.2017 22:09:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč