Blanka Kadečková - Šustová - Dvojník

Olej na plátně, 36x30 cm, signováno vpravo dole Kadečková B., rám.

o autorovi: 1945
Narodila se v Praze. Středoškolská profesorka výtvarné výchovy, malířka, ilustrátorka.

12435. Dvojník
Dražba ukončena:20.09.2017 21:51:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč