Blanka Kadečková - Šustová - Krystalická krajina

Olej na plátně, 74x99 cm. Signováno vpravo dole Kadečková 88. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Autorka je ve sbírkách GMHP.

o autorovi: 1945
Narodila se v Praze. Středoškolská profesorka výtvarné výchovy, malířka, ilustrátorka.

49165. Krystalická krajina
Dražba ukončena:30.09.2020 20:43:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč