Olej na plátně, 74x99 cm. Signováno vpravo dole Kadečková 88. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Autorka je ve sbírkách GMHP.
o autorovi: 1945 Narodila se v Praze. Středoškolská profesorka výtvarné výchovy, malířka, ilustrátorka.