Blanka Kadečková - Šustová

49165. Krystalická krajina

popis: Olej na plátně, 74x99 cm. Signováno vpravo dole Kadečková 88. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Autorka je ve sbírkách GMHP.

o autorovi: 1945
Narodila se v Praze. Středoškolská profesorka výtvarné výchovy, malířka, ilustrátorka.

dražba ukončena: 30.09.2020 20:43:24

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč