Bob

307350. Hlava ve žlutém klobouku

popis: Olej na kartonu, 29x22 cm. Signováno vpravo dole Bob 86. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 18.01.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo