Bobeš Svoboda

27526. Břízky u samoty

popis: Olej na plátně, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Bobeš Svoboda. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:28:20

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč