Bogojevic - Rybáři

Olej na kartonu, 22x38 cm. Signováno vlevo dole Bogojevic. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Bogojevic
34188. Rybáři
Dražba ukončena:27.06.2019 22:37:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč