Bohumil Knyttl - Pojizeří

Olej na plátně fixovaném na desce, 35x43 cm. Signováno vpravo dole Knyttl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903-1977

Bohumil Knyttl
29215. Pojizeří
Dražba ukončena:28.02.2019 21:39:14
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč